Contact

Evenwicht is een samenwerkingverband tussen acht zelfstandige professionals.  Je kan ons rechtstreeks contacteren via mail of mobiel nummer. Voor een algemene vraag, of wanneer je niet precies weet tot wie je best te richten: mail aan info@evenwicht.be en wij contacteren je dan snel.

Arno Vansichen

  • Bilzen – arno.vansichen@evenwicht.be – +32 (0) 473 71 44 14

Griet Bouwen

  •  Bilzen – griet.bouwen@evenwicht.be – +32 (0) 474 88 26 37

Kristel Franssen

  • Hasselt – kristel.franssen@evenwicht.be – +32 (0) 474 10 54 73

Kristl Lambrechts

  •  SintKatelijneWaver-kristl.lambrechts@evenwicht.be  +32 (0) 473 97 57 27

Myielle Meeus

  • Hoeselt  – Myrielle.meeus@evenwicht.be  – 32 (0) 473 97 92 16

Rudi Timmermans

  •  Lommel – rudi.timmermans@evenwicht.be – +32 (0) 473 75 75 97

Wim Croonen

  • Genk – wim.croonen@evenwicht.be  – +32 (0) 495 26 60 18

 

Administratief adres en ondernemingsgegevens:

Evenwicht CVBA, Bovenstraat 55, 3730  Hoeselt – Werm

BE 883 297 242 – vestigingsnummer 0883 297 242 – ondernemingsnummer 2 155 985 247

IBAN BE66 7350 1533 1543 – BIC: KREDBEBB

Be Sociable, Share!

Geef een reactie

'